Rozkládací postel Rugz,

Rozložitelná postel Rugz s laťkovým roštem.Jednolůžkovou postel z masivního dřeva a MDF nabízíme v dezénu dub. Lůžko je... více informací »
Rozkládací postel Rugz
11 190 Kč
Více informací »
Rozložitelná postel Rugz s laťkovým roštem.Jednolůžkovou postel z masivního dřeva a MDF nabízíme v dezénu dub. Lůžko je...

Rozložitelná postel Rugz s laťkovým roštem.Jednolůžkovou postel z masivního dřeva a MDF nabízíme v dezénu dub. Lůžko je vybaveno úložným prostorem, který lze využívat i jako přistýlka. Maximální výška matrace na přistýlku je 12 cm. Na postel doporučujeme zakoupit matraci o rozměru 90×200 cm, které můžete nalézt v naší nabídce. Dodáváme bez matrací v demontu. Provedení: dřevo masiv + MDF dezén dub laťkový rošt Rozměry: šířka 206,8 cm hloubka 99,6 cm výška 93,5 cm plocha na spaní 90 x 200 cm Postel Rugz můžete také zakoupit v šedém provedení – viz související produkty níže.

Dekor dub
Šířka 206.8Tento žádaný kus Rozkládací postel Rugz, jde sehnat taky na našich stránkách zařazený v sekci postele. Připravili jsme pro vás jiné produkty z naší sekce za super peníze. Přední značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.

Kvalitní kus Rozkládací postel Rugz, od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. najdete právě zde v akci! Právě teď jen za 11 190 Kč.