Šatní skříň PR7

Šatní skříň Prisco PR7 se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Vnitřní prostor dělí police a... více informací »
Šatní skříň  PR7
8 826 Kč
Více informací »
Šatní skříň Prisco PR7 se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Vnitřní prostor dělí police a...

Šatní skříň Prisco PR7 se 4 dvířky nabízíme z lamina v dezénu dub craft zlatý / černá. Vnitřní prostor dělí police a šatní tyč. Korpusy nábytku Prisco mají sílu lamina 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm. Vršky korpusu vyrobeny z lamina o síle 22 mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky jsou plastové bez možnosti regulace, úchyty frézované a sklo na předních plochách tvrzené. Dodáváme v demontu. Prohlédněte si celou kolekci Prisco, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku či jídelně.

Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 192Oblíbený a akční produkt je k dispozici bez problémů tu na webu umístěný v rubrice šatní skříně. Získejte další produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny!

Hodně žádaný výrobek Šatní skříň PR7 od této skvělé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady teď právě za extra cenu. Akční ceny od 8 826 Kč.