Skříň Max 05, bílá/ černý pololesk

Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o... více informací »
Skříň Max 05
5 535 Kč
Více informací »
Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o...

Moderní skříň Max 05 nabízíme v dezénu bílá / černý pololesk. Šatní skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm a splňuje parametry pro velmi jednoduchou údržbu. Vnitřní vybavení skříně tvoří šatní tyč a ve spodní části jsou výklopná dvířka. Doporučujeme ji jako další úložné prostory k obývací sestavě Max 1 (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Barva černá-bílá
Materiál Lamino Zajímavý výrobek Skříň Max 05, bílá/ lze sehnat rovnou tady u nás umístěný v sekci šatní skříně. Nyní můžete najít akční produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí vynikající produkty

Tento akční a ve slevě produkt Skříň Max 05, bílá/ černý pololesk od předního výrobce FORLIVING s.r.o. je dostupný právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 5 535 Kč.