stůl MERCY,

Designový jídelní stůj Mercy potěší svým kulatým tvarem a rozkládacím provedením. Deska je vyrobena z dýhované MDF desky a... více informací »
stůl MERCY
14 763 Kč
Více informací »
Designový jídelní stůj Mercy potěší svým kulatým tvarem a rozkládacím provedením. Deska je vyrobena z dýhované MDF desky a...

Designový jídelní stůj Mercy potěší svým kulatým tvarem a rozkládacím provedením. Deska je vyrobena z dýhované MDF desky a nohy jsou z černé přáškované oceli. Stůl nabízí po rozložení až 6 míst k sezení. Teplý odstín stolu ladí do světlého, i tmavšího interiéru s neutrálními, nebo utlumenými barvami. Kovové nohy jsou znakem industriálního stylu, do kterého stůl můžete zařadit. Dodáváme v demontu.

Materiál Dýha-MDF
Tvar desky Kulaté/Oválné
Zajímavý produkt stůl MERCY, lze koupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice jídelní stoly! Získejte parádní produkty ve zmíněné kategorii snadno online! To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám nabízí velmi kvalitní výrobky. Nové kousky každý den.

Akční produkt stůl MERCY, od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde teď ve výprodejové akci. Cena od 14 763 Kč.