Nízká vitrína 2D2W

Nízkou vitrínu Yolk 2D2W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 4 dvířka,... více informací »
Nízká vitrína  2D2W
7 376 Kč
Více informací »
Nízkou vitrínu Yolk 2D2W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 4 dvířka,...

Nízkou vitrínu Yolk 2D2W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 4 dvířka, uvnitř 2 skleněné a 4 dřevěné police. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Také doporučujeme přiobjednání LED osvětlení (viz varianty produktu). Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně.

Materiál Lamino-Foliovaná MDF-Sklo
Výška 148,5 Kvalitní a velmi žádaný produkt Nízká vitrína 2D2W lze zakoupit právě teď tu na webu zařazený v rubrice vitríny. Prozkoumejte jiné zboží z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. prodává top produkty

Oblíbený kus Nízká vitrína 2D2W od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Nabídka již od 7 376 Kč.