Knihovna – stylová 6

Masiv - smrk, 4x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Knihovna - stylová 6
12 751 Kč
Více informací »
Masiv - smrk, 4x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Masiv – smrk, 4x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 35 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Materiál Masiv-Dřevo
Šířka 97
Unikátní a žádaný kus Knihovna – stylová 6 můžete sehnat lehce tady na našich stránkách v oblíbené kategorii příborníky. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této sekce ve výprodejové akci! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí vynikající výrobky Vždyť to vidíte sami.

Velmi oblíbený produkt Knihovna - stylová 6 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě zde za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 12 751 Kč.