Čevan katalog nábytku

Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 90 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace

Ve slevě tento kus Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 90 x 200 cm Ochrana matrace: BEZ chrániče matrace od výrobce s dlouholetou historií Biano snadno můžete sehnat zde nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 2 490 Kč.
Taštičková matrace SOMNIA 17 cm 90 x 200
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 490

Cena 2001 – 3000 Kč
Rozměr matrace 90 x 200 cm
Doporučené pro Matrace pro studenty
Doporučené pro Matrace pro dospělé
Doporučené pro Matrace pro bolavá záda
Výška matrace 17 cm
Nosnost matrace 130 kg na osobu
Tvrdost matrace Střední
Vaše váha Nad 120 kg

Taštičková zdravotní matrace SOMNIA je zárukou pohodlného a zdravého spánku. Vyznačuje se střední tuhostí a má celkem 7 anatomických zón , které zajišťují příjemné vstávání bez bolesti zad. Anatomické zóny tvoří taštičkové pružiny různé tvrdosti (měkčí a tvrdší). Pružiny jsou rozděleny takovým způsobem, aby zajišťovaly dokonalou oporu a udržení páteře v její optimální poloze. Součástí matrace je kvalitní potah na zip , který se dá velice snadno sundat a můžete ho vyprat v pračce. Ortopedická matrace SOMNIA uspokojí i velmi náročné zákazníky. PARAMETRY:
Technologie/pěna :Masážní PUR pěna, taštičková technologie
Velikost : 90 x 200 cm
Výška : 17 cm
Tvrdost: H3 Důležité informace k matracím Výrobní tolerance matrací je +-2 cm na výšku, šířku a délku Nutno vybalit matraci do 3 dnů od doručení – v opačném případě může dojít k její deformaci Matrace se po rozbalení může nafukovat až 48h Barva pěny a prošívání potahu matrace se může lišit od obrázku – barva pěny a provedení prošívání nemá vliv na vlastnosti matrace. Během prvního roku používání je nutné otočit strany matrace 4x a druhý rok alespoň 2x.