Zahradní domek HIGHLINE H4 s dvoukřídlými dveřmi

Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání... více informací »
Zahradní domek HIGHLINE H4 s dvoukřídlými dveřmi
84 499 Kč
Více informací »
Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání...

Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost – 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný cylindr a rezervní klíč. Dveře se stabilním provedením. Světlíky po celém obvodu z akrylátového skla zajišťují uvnitř dostatečné množství světla. Dodáváme v demontu. Počet balíků 8 ks. Při výrobě byly použité nejlepší materiály – žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru. Promyšlený design a vysoká rakouská kvalita vám svým zpracováním bude dělat radost mnoho dalších let. S dobrým svědomím proto výrobce poskytuje 20 let záruky proti korozi. Předpokladem je, že nebudou skladovány žádné agresivní látky a ani nebude výrobek vystaven agresivním podmínkám životního prostředí. Technická specifikace: – s dvoukřídlými dveřmi (dveřní otvor 155 x 182 cm) – vnější rozměry vč. převislé střechy š275/h275/v222 cm (v nejvyšším místě) – dveřní otvor š155/v182 cm – barva stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza, tmavě šedá metalíza; uvnitř vždy šedobílá – materiál žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem – spojovací materiál šrouby a panty z ušlechtilé oceli – pevnost vysoká stabilita – zatížení sněhem 150 kg/m², odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12) – funkcionalita okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách Základní výbava: – 2 police regálu – 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce) – 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.) – 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří – sada dveřního kování z ušlechtilé oceli s normovanou vložkou a rezervním klíčem – bezpečná trojnásobná závora – integrovaný okapový žlab (včetně přípojky na 5/4“ hadici) – šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy

Materiál Kov

Designový produkt můžete získat bez obtíží tu na stránkách v oblíbené rubrice domky na nářadí! Vyhledejte si zcela nové výrobky z této oblíbené sekce z pohodlí domova! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Zahradní domek HIGHLINE H4 s dvoukřídlými dveřmi pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď skutečně levně! Cena již od 84 499 Kč.