Zrcadlo v rámu, patinovaný stříbrný ornament 56 mm

Zrcadlo v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -... více informací »
Zrcadlo v rámu
2 364 Kč
Více informací »
Zrcadlo v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE -...

Zrcadlo v patinovaném rámu se stříbrnými ornamenty o šíři 56 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 40×50 cm až do 74×154 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva stříbrná-Šedá Zlevněný produkt lze získat snadno na našich stránkách zařazený v sekci koupelnová zrcadla! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této známé sekce za příznivou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Zrcadlo v rámu, patinovaný stříbrný ornament 56 mm s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. můžete najít zde teď téměř zdarma. Nyní lze objednat jen za 2 364 Kč.