Barová židle H-103

Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do... více informací »
Barová židle H-103
Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do...

Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do jiných interiérů. Moderní barová židle H-103 působí elegantním a luxusním dojmem. Židle je výškově nastavitelná. Stojí na černé ocelové noze a pyšní se pohodlnými opěrkami na ruce.

Barva šedá
Materiál Kov-Látka
Žádaný produkt Barová židle H-103 naleznete bezprostředně tu na našem webu umístěný v sekci barové židle. Nyní pořídíte nové výrobky z naší rubriky za super cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Barová židle H-103 od dodavatele s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. pořídíte u nás nyní za báječnou cenu. Právě lze objednat jen za 2 596 Kč.