Červený sedací vak BeanBag Triangle scarlet rose

Sedací vak Triangle v červeném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského... více informací »
Červený sedací vak BeanBag Triangle scarlet rose
1 889 Kč
Více informací »
Sedací vak Triangle v červeném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského...

Sedací vak Triangle v červeném provedení doporučujeme nejen do obývacího pokoje, ložnice, ale i dětského či studentského pokoje. Svým stylem připomíná tvar hrušky. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: – materiál nylon se speciálním antialergickým povrchem – rozměry délka 140 cm x šířka 100 cm x výška 90 cm – barva scarlet rose – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Materiál Látka
Šířka 110 Hodně žádaný výrobek Červený sedací vak BeanBag Triangle naleznete také na našich stránkách v populární sekci sedací vaky! Najděte si ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. poskytuje skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento nejprodávanější produkt Červený sedací vak BeanBag Triangle scarlet rose od značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás za výhodnou cenu! Právě teď jen za 1 889 Kč.