Jídelní stůl Gracjan, tmavý

Jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dezénu ořech tmavý. Stůl je rozkládací do... více informací »
Jídelní stůl Gracjan
3 697 Kč
Více informací »
Jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dezénu ořech tmavý. Stůl je rozkládací do...

Jídelní stůl Gracjan je vyrobený z laminované MDF desky, nohy i vrchní deska jsou v dezénu ořech tmavý. Stůl je rozkládací do stran. Dodáváno v demontu.

Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano Kvalitní a žádaný kus Jídelní stůl Gracjan, tmavý je k získání snadno tady na stránkách umístěný v sekci jídelní stoly. Nyní získáte ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí vynikající produkty Podívejte se sami. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný výrobek Jídelní stůl Gracjan, tmavý od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě zde téměř zdarma. Ceny již od 3 697 Kč.