Jídelní stůl – stylový 2

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Jídelní stůl - stylový 2
12 417 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 40 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Rozkládací ne
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Akční a ve slevě produkt Jídelní stůl – stylový najdete právě teď u nás zařazený v sekci jídelní stoly! Nyní získáte zcela nové produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. prodává velmi kvalitní zboží.

Tento neodolatelný kus Jídelní stůl - stylový 2 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás ve výprodejové akci! Nabídky od 12 417 Kč.