Jídelní stůl – stylový 3

Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Jídelní stůl - stylový 3
8 951 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 30 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Rozkládací ne
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Kvalitní a levný produkt Jídelní stůl – stylový 3 pořídíte prostě tu umístěný v rubrice jídelní stoly. Připravili jsme ještě jiné výrobky z naší kategorie za výprodejovou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Jídelní stůl - stylový 3 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde nyní téměř zdarma. Cena od 8 951 Kč.