Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem rose 14

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem... více informací »
Křeslo s taburetem Porterie
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný světlou látkou s květinovým vzorem rose 14 z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky z bukového dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka se vzorem rose 14 nožky dřevo buk Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Dekor buk
Šířka 86
Tento levný produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem rose lze pořídit rovněž tady a teď na našem webu v populární kategorii křesla. Nyní si můžete vybrat akční kusy z této oblíbené kategorie za akční cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní sortiment. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Křeslo s taburetem Porterie, látka se vzorem rose 14 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat právě v akci! Akční cena již od 8 590 Kč.