Kuchyňská linka ALINA , artisan/černá

Kuchyňská linka Alina se díky modernímu designu stane centrem vaší domácnosti. Kuchyňská linka je vyrobená z lamina a dekoru jilm... více informací »
Kuchyňská linka ALINA
10 045 Kč
Více informací »
Kuchyňská linka Alina se díky modernímu designu stane centrem vaší domácnosti. Kuchyňská linka je vyrobená z lamina a dekoru jilm...

Kuchyňská linka Alina se díky modernímu designu stane centrem vaší domácnosti. Kuchyňská linka je vyrobená z lamina a dekoru jilm Piemonte v kombinaci s mléčným dubem. K lince vám dodáme i pracovní desku o síle 28 mm v dekoru světlý mramor. Linku dodáváme v demontu a dovezeme ji až k vám domů. Pokud nemáte doma kutila nebo nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám linku rádi smontují – stačí si přiobjednat montáž produktu. Sestava obsahuje: – úzká skříňka, rozměry š40/h31/v57 cm – prosklená skříňka, rozměry š80/h31/v57 cm – širší skříňka, rozměry š60/h31/v57 cm – skříňka nad digestoř, rozměry š60/h31/v40 cm – spodní skříňka se zásuvkou a s pracovní deskou, rozměry š60/h60/v85 cm – spodní skříňka se zásuvkou pracovní deskou, rozměry š40/h60/v85 cm – dřezová skříňka dodávána bez pracovní desky, rozměry š80/h60/v85cm

Barva tmavě šedá-Šedá-černá
Materiál Dřevo Oblíbený výrobek Kuchyňská linka ALINA , jde sehnat bezstarostně tady na našem webu v populární sekci kuchyňské linky! Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmíněné rubrice za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na více kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Kuchyňská linka ALINA , artisan/černá od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady ve výprodejové akci. Akční cena od 10 045 Kč.