ový noční stolek se sklem AMALFI 0472B

Kovový noční stolek se sklem AMALFI s jemnými detaily v kované konstrukci. Elegantní noční stolek se skleněnou odkládací plochou... více informací »
ový noční stolek se sklem AMALFI 0472B
5 693 Kč
Více informací »
Kovový noční stolek se sklem AMALFI s jemnými detaily v kované konstrukci. Elegantní noční stolek se skleněnou odkládací plochou...

Kovový noční stolek se sklem AMALFI s jemnými detaily v kované konstrukci. Elegantní noční stolek se skleněnou odkládací plochou nabízíme v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Vaši ložnici zkombinujte s postelí nebo s kanapem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit praktickou šatní skříní nebo stolní lampičkou. Noční stolek dodáváme již smontovaný. Rozměry: – šířka 50 cm – výška 70 cm – hloubka 33 cm

Materiál Kov
Výška 70 Velmi oblíbený produkt ový noční stolek se sklem AMALFI 0472B získáte prostě tady na stránkách zařazený v sekci noční stolky! Nyní můžete najít podobné produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí top produkty Naše nabídka je široká, máme v nabídce další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus ový noční stolek se sklem AMALFI 0472B od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Akční cena již od 5 693 Kč.