Panel se zrcadlem

Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním... více informací »
Panel se zrcadlem
1 313 Kč
Více informací »
Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním...

Zrcadlo s panelem z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Panel se zrcadlem a odkládací poličkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo ve 2 rozměrech (viz varianty produktu). Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 40 cm nebo 45 cm – hloubka 25,5 cm – výška 110,5 cm nebo 141,5 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Materiál Lamino-Sklo
Dekor dub sanremo
Tento kvalitní a levný produkt Panel se zrcadlem dostanete bez problémů na našich stránkách umístěný v sekci koupelnová zrcadla. Vyberte si oblíbené výrobky z této oblíbené sekce za internetové ceny. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici velmi kvalitní výrobky To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Panel se zrcadlem od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady teď právě skutečně výhodně! Nabídky již od 1 313 Kč.