Pěnová matrace MARTINA

Pěnová matrace MARTINA v rozměru 140x200 cm. Matrace má z jedné strany rovný profil bez zónování, je tedy vhodná i pro děti. Z... více informací »
Pěnová matrace MARTINA
4 896 Kč
Více informací »
Pěnová matrace MARTINA v rozměru 140x200 cm. Matrace má z jedné strany rovný profil bez zónování, je tedy vhodná i pro děti. Z...

Pěnová matrace MARTINA v rozměru 140×200 cm. Matrace má z jedné strany rovný profil bez zónování, je tedy vhodná i pro děti. Z druhé strany je matrace profilovaná – 7 zónová. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním potahem zaručují výbornou hygienu lůžka. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti a jsou antialerigické. Matraci Martina nedoporučujeme do vlhkého prostředí ani na pevný podklad (pevné desky). Matrace je vhodná jak na příležitostné, tak na každodenní spaní. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 140×200 cm – výška 16 cm – nosnost 120 kg – materiálPUR pěna – potah Microfiber – snímatelný a pratelný na 40°C

Výrobce Vomaks
Rozměr postele/matrace 140×200 cm
Tento oblíbený kus Pěnová matrace MARTINA naleznete mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v rubrice matrace! Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici top produkty A tady je důkaz!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Pěnová matrace MARTINA originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady za výhodnou cenu. Ceny od 4 896 Kč.