Zrcadlo v rámu, stříbrobílý tepaný reliéf

Zrcadlo ve stříbrobílém tepaném rámu o šířce 46 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo v rámu
3 512 Kč
Více informací »
Zrcadlo ve stříbrobílém tepaném rámu o šířce 46 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo ve stříbrobílém tepaném rámu o šířce 46 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 38×48 cm až do 71×151 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva bílá
Tento neodolatelný výrobek máte možnost sehnat bez problémů tu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla. Nyní si můžete pořídit další výrobky z této známé rubriky za super ceny! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený výrobek Zrcadlo v rámu, stříbrobílý tepaný reliéf od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za akční cenu. Ceny již od 3 512 Kč.