Policová skříň Rea Amy 28/

Policovou skříň Rea Amy 28/180 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o... více informací »
Policová skříň Rea Amy 28/
2 565 Kč
Více informací »
Policovou skříň Rea Amy 28/180 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o...

Policovou skříň Rea Amy 28/180 nabízíme z lamina o síle 16 mm, vrchní deska je zesílená na 25 mm. Hrany skříně chrání ABS o síle 0,5 mm a 2 mm. Uvnitř skříně s hloubkou 60cm naleznete polici a věšákovou tyč. Skříň je univerzální, pravé či levé otevírání si zvolíte při samotné montáži. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2cm. Skříň patří do kolekce Amy slovenské výroby. Dodáváme v demontu.

Šířka 45
Výška 180
Často hledaný produkt získáte ještě tady na stránkách v populární sekci šatní skříně! Máme pro vás parádní produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vám nabízí vysoce kvalitní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Neodolatelný kus Policová skříň Rea Amy 28/ s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. naleznete tady a teď právě za výhodnou cenu. Ceny od 2 565 Kč.