Šatní skříň se zrcadlem 3D4S

Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými... více informací »
Šatní skříň se zrcadlem  3D4S
10 193 Kč
Více informací »
Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými...

Praktická šatní skříň se zrcadlem z lamina s ABS hranami z kolekce Tiffany. Šatní skříň se zrcadlovými dveřmi, 2 plnými dveřmi a 4 zásuvkami nabízíme v dezénu woodline krém. V blízkosti tohoto nábytku se budou také vyjímat tmavé, lesklé a skleněné prvky, které tento nábytek jakoby přenesou zpět v čase, ale současně mu ponechají jeho moderní charakter. Dodáváme v demontu. Šatní skříň se zrcadlem dokonale zkombinujete s prvky kolekce Tiffany.

Materiál Lamino
Kolekce TiffanyNový výrobek Šatní skříň se zrcadlem 3D4S máte možnost dostat přímo tu na webu v populární sekci šatní skříně! Vyberte si parádní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu!

Zlevněný kus Šatní skříň se zrcadlem 3D4S od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás teď skutečně výhodně! Ceny od 10 193 Kč.