Psací stůl B-32

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého... více informací »
Psací stůl B-32
6 224 Kč
Více informací »
Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého...

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky svým menším rozměrům je vhodný do většiny kanceláří nebo pracoven, univerzální jednoduchý design se hodí také do ložnic či dětských pokojíků. Dvě praktické zásuvky umístěné pod deskou jsou skvělým řešením pro uložení potřebných věcí nebo drobností, které potřebujete mít při práci po ruce. Stolek vám dodáme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 60 cm – výška 76 cm

Materiál Kov-Lakovaná MDF
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Hodně prodávaný výrobek Psací stůl B-32 lze získat zrovna tady na našich stránkách v populární kategorii psací stoly! Nyní můžete najít akční zboží z této sekce jednoduše online. Populární značka FORLIVING s.r.o. má na skladě vynikající produkty Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a oblíbený kus Psací stůl B-32 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. seženete zde za výhodnou cenu! Akční ceny od 6 224 Kč.