Rohová šatní skříň AYSON 2D

Rohovou šatní skříň Ayson 2D nabízíme v dezénu dub artisan. V levé části skříně naleznete 4 police, za pravými dveřmi je... více informací »
Rohová šatní skříň AYSON 2D
8 106 Kč
Více informací »
Rohovou šatní skříň Ayson 2D nabízíme v dezénu dub artisan. V levé části skříně naleznete 4 police, za pravými dveřmi je...

Rohovou šatní skříň Ayson 2D nabízíme v dezénu dub artisan. V levé části skříně naleznete 4 police, za pravými dveřmi je prostor např. na žehlící prkno, vysavač či vše, co vás napadne. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Materiál Lamino
Výška 210,5
Kvalitní produkt Rohová šatní skříň AYSON je k dostání bez obtíží tady a teď na našem webu v populární sekci šatní skříně! Nyní můžete najít skvělé zboží ve zmiňované rubrice v bezva akci. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Rohová šatní skříň AYSON 2D značky FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás teď za výprodejovou cenu! Nabídky již od 8 106 Kč.