Skříň Rea Lary S1/

Skříň Rea Lary S1/200 s otevíratelnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vybírat můžete ze široké... více informací »
Skříň Rea Lary S1/
3 920 Kč
Více informací »
Skříň Rea Lary S1/200 s otevíratelnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vybírat můžete ze široké...

Skříň Rea Lary S1/200 s otevíratelnými dveřmi nabízíme z lamina o síle 16 mm s hranami ABS 0,5mm. Vybírat můžete ze široké škály dezénů (viz varianty produktu). Uvnitř skříně na plastových nožičkách stříbrného odstínu a výšce 2 cm naleznete poličku a věšákovou tyč. Komody a skříně z kolekce Rea Lary slovenské výroby doporučujeme do kanceláří, ložnice či do studentských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výška 200
Šířka 51 Tento skvělý výrobek Skříň Rea Lary S1/ seženete prostě tu na webu ve známé kategorii šatní skříně! Nyní získáte akční produkty z naší rubriky za rozumné peníze. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající sortiment.

Kvalitní a oblíbený produkt Skříň Rea Lary S1/ od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě zde za akční cenu. Nabídky od 3 920 Kč.