Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Dresso. Tuto skříň nabízíme v laminu se zrcadlem, které opticky zvětší každý... více informací »
Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso
18 790 Kč
Více informací »
Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Dresso. Tuto skříň nabízíme v laminu se zrcadlem, které opticky zvětší každý...

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Dresso. Tuto skříň nabízíme v laminu se zrcadlem, které opticky zvětší každý prostor. Dveře skříně jsou vkusně zkombinované šedou barvou se zrcadlovou plochou. Uvnitř naleznete věšákovou část s tyčí a policovou část. Dodáváme v demontu.

Barva šedá
Materiál LaminoAkční produkt Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso můžete nakoupit taky tu na našem webu zařazený v rubrice šatní skříně! Nyní získáte unikátní kusy z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte na další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vám nabízí velmi kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento unikátní produkt Šedá skříň s posuvnými dveřmi Dresso s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít nyní v akci! Akční cena již od 18 790 Kč.