Sedací pytel Shaggy White

Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité... více informací »
Sedací pytel Shaggy White
2 699 Kč
Více informací »
Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité...

Do nového sedacího pytle Shaggy v bílé barvě, který rozjasní váš interiér, se budete každý den zaručeně těšit. Nápadité třásně tady dosud nebyly! Sedací vak je díky nim příjemnější na omak než běžný sedací pytel s nylonovým povrchem. Náplň tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Sedací pytel o průměru 90 cm nabízímev několika barevných variantách. Parametry: – materiál 100% polyester – průměr 90 cm x výška 50 cm – barva bílá – náplň polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Materiál Látka
Šířka 90 Hodně oblíbený produkt máte možnost nakoupit právě tady na stránkách v oblíbené rubrice sedací vaky! Nyní koupíte unikátní produkty z této známé sekce snadno online. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje top zboží. A to je teprve začátek!

Oblíbený a kvalitní kus Sedací pytel Shaggy White značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě teď opravdu levně! Právě teď jen za 2 699 Kč.