Zrcadlo

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel... více informací »
Zrcadlo
1 972 Kč
Více informací »
Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 25 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 35×45 cm až do 67×147 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Barva vínová-Červená
Dekor mahagon Zcela unikátní kus Zrcadlo lze zakoupit ještě tady a teď na našem webu v rubrice koupelnová zrcadla. Nyní můžete najít parádní kusy z této populární sekce za zcela nejnižší cenu.

Oblíbený kus Zrcadlo pocházející od značky FORLIVING s.r.o. najdete tady nyní téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 1 972 Kč.