Sedací pytel BeanBag OutBag dark gray

Sedací pytel OutBag dark gray ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i... více informací »
Sedací pytel BeanBag OutBag dark gray
1 789 Kč
Více informací »
Sedací pytel OutBag dark gray ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i...

Sedací pytel OutBag dark gray ve tvaru hrušky jako relaxační doplněk do vašeho bytu, který slouží jako židlička pro malé i dospělé. Využijete jej v obývacím pokoji, ložnici či dětském pokoji, ale i pro venkovní aktivity (např. na zahradě). Náplň pytle tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: D80 cm x Š80 cm x V90 cm Barva: dark gray (tmavě šedá) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího pytle – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čištění: Potah pytle není snímatelný a není určen k praní. Povrch dle potřeby očistěte pouze vlhkou houbou a v případě většího znečištění mýdlovou vodou nebo roztokem z pracího prášku. Mýdlo i prášek následně očistěte vodou, aby na sedacím pytli nezůstaly fleky.

Materiál Látka
Barva tmavě šedá-Šedá Tento kvalitní a žádaný produkt Sedací pytel BeanBag OutBag dark gray jde koupit pohodlně tu na webu ve známé rubrice sedací vaky! Připravili jsme ostatní produkty ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu.

Kvalitní a levný kus Sedací pytel BeanBag OutBag dark gray značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady a teď ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 1 789 Kč.