Sedací vak cube fluo orange

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i... více informací »
Sedací vak cube fluo orange
1 099 Kč
Více informací »
Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i...

Sedací vak Cube je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru kostky slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 40 cm Barva: fluo orange (zářivě oranžová) Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Vzhled 6056
Typ vaku 6059Ve slevě tento produkt máte možnost sehnat bezprostředně tu na našem webu zařazený v rubrice sedací vaky. Nyní můžete najít zlevněné produkty z této oblíbené rubriky za super cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Sedací vak cube fluo orange od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zrovna opravdu levně. Právě lze objednat jen za 1 099 Kč.