Jídelní stůl střední

Jídelní stůl, masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Deska 2,7 cm. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Jídelní stůl střední
11 681 Kč
Více informací »
Jídelní stůl, masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Deska 2,7 cm. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Jídelní stůl, masiv – borovice, bezbarvá povrchová úprava. Deska 2,7 cm. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Dekor borovice
Rozkládací ne
Tento kvalitní a žádaný produkt Jídelní stůl střední máte možnost sehnat rovnou na webu umístěný v rubrice jídelní stoly! Nyní získáte další kusy ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Nejprodávanější kus Jídelní stůl střední od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady a teď se slevou. Akční cena 11 681 Kč.