Knihovna 4/1

Kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Knihovna 4/1
15 836 Kč
Více informací »
Kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 41 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 32 cm – výška 180 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Dekor dub
Materiál Dýha-Masiv-Dřevo
Tento zlevněný produkt pořídíte již dnes tady a teď na našem webu v kategorii knihovny! Nyní si můžete vybrat vyjímečné kousky ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. nabízí kvalitní produkty Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Knihovna 4/1 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady a teď právě opravdu levně. Akční ceny již od 15 836 Kč.