Komoda 2/3 zásuvky

Komoda s 5 zásuvkami. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou... více informací »
Komoda 2/3 zásuvky
27 443 Kč
Více informací »
Komoda s 5 zásuvkami. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou...

Komoda s 5 zásuvkami. Materiál kombinace dubového masivu (horní deska, přední rám, čelo zásuvky) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Dřevěné úchytky. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 96 cm – hloubka 45 cm – výška 106 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Dekor dub
Typ komody Šuplíkové
Zajímavý produkt máte možnost koupit přímo tady u nás ve známé rubrice komody! Najděte si parádní zboží z naší rubriky za super peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky. Udělejte si radost!

Velmi oblíbený výrobek Komoda 2/3 zásuvky od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady nyní skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 27 443 Kč.