Komoda IV3

Prostornou komodu Ivo IV3 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí... více informací »
Komoda  IV3
8 592 Kč
Více informací »
Prostornou komodu Ivo IV3 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí...

Prostornou komodu Ivo IV3 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.

Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 84,5 Exkluzivní kus Komoda IV3 naleznete snadno tady na webu v rubrice komody. Nyní můžete získat vyjímečné kusy ze zmíněné rubriky v bezva akci!

Vynikající produkt Komoda IV3 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách teď v akci. Teď v akci 8 592 Kč.