Komoda SOMMA 2d1s

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva... více informací »
Komoda SOMMA 2d1s
2 841 Kč
Více informací »
Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva...

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma – nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily – jemně rozjasní kolekci a učini jí jedinečnou. Forma – jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobený z lamina. Na hrany je použita ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnost nábytku. Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný , nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá léta.

Materiál Lamino
Dekor dub sonoma Výjimečný a žádaný výrobek máte možnost získat snadno tady na webu zařazený v kategorii komody. Nyní koupíte parádní zboží ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. poskytuje prvotřídní zboží. Udělejte radost sami sobě. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Komoda SOMMA 2d1s od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady a teď za výprodejovou cenu! Cena od 2 841 Kč.