Lůžko s matrací Navi 120

Čalouněné lůžko NAVI s pružinovou matrací 120200 cm nabízí i praktický úložný prostor. Výška matrace je 15 cm, hloubka... více informací »
Lůžko s matrací Navi 120
15 451 Kč
Více informací »
Čalouněné lůžko NAVI s pružinovou matrací 120200 cm nabízí i praktický úložný prostor. Výška matrace je 15 cm, hloubka...

Čalouněné lůžko NAVI s pružinovou matrací 120200 cm nabízí i praktický úložný prostor. Výška matrace je 15 cm, hloubka úložného prostoru 28 cm, výška kovových nožiček 10 cm. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo, sedák pružinovou vložku a molitan. Lůžko doporučujeme pro každodenní spaní. Vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Zobrazený dekorační polštář je součástí ceny.

Úložný prostor ano
Výška 90Tento akční a ve slevě produkt Lůžko s matrací Navi lze pořídit snadno tu na webu v oblíbené sekci postele. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé sekce za skvělou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce skvělé produkty.

Tento velmi oblíbený produkt Lůžko s matrací Navi 120 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zde nyní se slevou. Ceny již od 15 451 Kč.