Masivní noční stolek TNS8

Závěsný noční stolek slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním... více informací »
Masivní noční stolek TNS8
Závěsný noční stolek slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním...

Závěsný noční stolek slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS8 se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 40 cm – hloubka 40 cm – výška 23 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Šířka 40
Výška 23
Hodně žádaný výrobek seženete právě teď tady na stránkách ve známé kategorii noční stolky! Nyní najdete podobné zboží ve zmiňované sekci za akční cenu!

Kvalitní a levný kus Masivní noční stolek TNS8 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít právě teď skutečně výhodně. Akční ceny od 921 Kč.