Zahradní domek HIGHLINE H2 s jednokřídlými dveřmi

Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání... více informací »
Zahradní domek HIGHLINE H2 s jednokřídlými dveřmi
63 699 Kč
Více informací »
Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání...

Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost – 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný cylindr a rezervní klíč. Dveře se stabilním provedením. Světlíky po celém obvodu z akrylátového skla zajišťují uvnitř dostatečné množství světla. Dodáváme v demontu. Počet balíků 7 ks. Při výrobě byly použité nejlepší materiály – žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru. Promyšlený design a vysoká rakouská kvalita vám svým zpracováním bude dělat radost mnoho dalších let. S dobrým svědomím proto výrobce poskytuje 20 let záruky proti korozi. Předpokladem je, že nebudou skladovány žádné agresivní látky a ani nebude výrobek vystaven agresivním podmínkám životního prostředí. Technická specifikace: – s jednokřídlými dveřmi (dveřní otvor 76 x 182 cm) – vnější rozměry vč. převislé střechy š275/h195/v222 cm (v nejvyšším místě) – dveřní otvor š76/v182 cm – barva stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza, tmavě šedá metalíza; uvnitř vždy šedobílá – materiál žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem – spojovací materiál šrouby a panty z ušlechtilé oceli – pevnost vysoká stabilita – zatížení sněhem 150 kg/m², odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12) – funkcionalita okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách Základní výbava: – 2 police regálu – 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce) – 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.) – 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří – sada dveřního kování z ušlechtilé oceli s normovanou vložkou a rezervním klíčem – bezpečná trojnásobná závora – integrovaný okapový žlab (včetně přípojky na 5/4“ hadici) – šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy

Materiál Kov
Tento unikátní produkt lze získat lehce na webu v populární rubrice domky na nářadí. Nyní najdete jiné výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce prvotřídní zboží To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní výrobek Zahradní domek HIGHLINE H2 s jednokřídlými dveřmi od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete zde nyní v akci. Teď za akční cenu 63 699 Kč.