Masivní psací stůl PS1103

Masivní psací stůl PS1103 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme... více informací »
Masivní psací stůl  PS1103
6 330 Kč
Více informací »
Masivní psací stůl PS1103 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme...

Masivní psací stůl PS1103 z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 48 cm – výška 75 cm

Dekor borovice
Kolekce Classic Tento velmi žádaný produkt jde získat jednoduše u nás v oblíbené sekci psací stoly. Najděte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. může nabídnout vynikající výrobky. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Masivní psací stůl PS1103 od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat u nás nyní skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 6 330 Kč.