Matrace Baby Natur

Luxusní dětská matrace z přírodní pěny BIOGREEN se speciálnim profilem. Horní vrstvu jádra tvoří velmi vzdušná pěna... více informací »
Matrace Baby Natur
4 220 Kč
Více informací »
Luxusní dětská matrace z přírodní pěny BIOGREEN se speciálnim profilem. Horní vrstvu jádra tvoří velmi vzdušná pěna...

Luxusní dětská matrace z přírodní pěny BIOGREEN se speciálnim profilem. Horní vrstvu jádra tvoří velmi vzdušná pěna PolarGel. Potah: Matrace je opatřena odnímatelným potahem Lyocell, který je velmi příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je současně ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které odvádí maximum vlhkosti z potahu, čímž je zajištěna vysoká hygieničnost. Potah je plně snímatelný a pratelný na 60ºC. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 11 cm Záruka: 5 let Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Výrobce Materasso
Typ matrace Dětské-Do postýlky-Pěnové
Exkluzivní kus je dostupný zrovna na našich stránkách ve známé rubrice matrace. Nyní můžete najít ostatní kusy z této rubriky za výprodejovou cenu. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Matrace Baby Natur od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete u nás teď v akci. Právě lze objednat jen za 4 220 Kč.