Matrace Ortho Medical Concept – 120×200

Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 120x200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro... více informací »
Matrace Ortho  Medical Concept - 120x200
15 840 Kč
Více informací »
Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 120x200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro...

Rodinná ortopedická matrace Tropico Guard ORTHO 120×200 cm se vyznačuje vysokou pružností a nosností. Nelepené jádro, vhodná i pro alergiky. Bližší popis matrace: Pěny FlexiFoam® vyznačující se perfektní vzdušností, pružností a lehkostí, na obou ložných plochách se liší pouze profilací. Pratelný, rychleschnoucí potah s přírodními vlákny. Ortopedicky tvarované jádro navržené speciálně pro zajištění správné polohy páteře, při spánku. Pěna Flexifoam® Pružná, odolná a prodyšná pěna vyšší objemové hmotnosti a vytvrzení pod ochrannou známkou naší společnosti. Díky vakuové technologii výroby si zachovává vysokou homogenitu a naprosto minimální odchylky ve vlastnostech. Pěna Flexifoam® Zpevněná stabilizační středová část z pěny vyšší hustoty pro tuhost a stabilitu. Potah matrace: Medicot Silverguard (95 °C) Antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken (35% bavlny). Je upraven jedinečnou SilverGuard® technologií, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken. Parametry: Výška matrace cca: 22 cm Maximální doporučená nosnost do: 130 kg Vhodné uložení: na pevný laťkový nebo pevný/polohovatelný lamelový rošt Mechanicky testováno: 80 000×, záruka 5 let Výrobce si vyhrazuje právo na případné barevné odchylky pěn a potahů nemající vliv na užitné vlastnosti výrobků.

Výrobce Tropico
Typ matrace Pěnové Tento žádaný výrobek Matrace Ortho Medical Concept – 120×200 najdete taky na našem webu v oblíbené kategorii matrace! Připravili jsme podobné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vám poskytuje skvělé produkty. Udělejte si radost.

Velmi žádaný kus Matrace Ortho Medical Concept - 120x200 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte zde opravdu levně! Cena již od 15 840 Kč.