Matrace Polargel Superior

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní... více informací »
Matrace Polargel Superior
13 040 Kč
Více informací »
Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní...

Jediná matrace na českém trhu s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní odpočinek. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35kg/m³ s prořezy v oblasti „ramenní kolébky“, která je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze. Vrchní část matrace tvoří chladívá a svěží pěna PolarGel, která je vysoce elastická, maximálně komfortní, prodyšná, zajistí neopakovatelný pocit svěžesti. Matrace je opatřena odnímatelným potahem ALOE VERA, který je velmi odolný a příjemný na dotek. Obsahuje látky, které působí na pokožku a pomáhá ji čistit a regenerovat. Je podšit klimatizační výplní. Potah je plně snímatelný a pratelný. Snímatelný potah je možné prát do 60°C. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 190 kg výška 20 cm uložení na lamelové nepolohovatlené rošty záruka 5 let FYZIOSYSTÉM – 5 zón tuhosti

Výrobce Materasso
Typ matrace Pěnové
Tento oblíbený produkt Matrace Polargel Superior lze zakoupit prostě u nás zařazený v kategorii matrace! Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky ze zmíněné sekce za super peníze! Populární značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní sortiment To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Matrace Polargel Superior od značky FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde nyní skutečně výhodně! Nabídka od 13 040 Kč.