Nízká vitrína MORIS 2D2W

Vitrína MORIS 2D2W nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za dvířka... více informací »
Nízká vitrína MORIS 2D2W
7 544 Kč
Více informací »
Vitrína MORIS 2D2W nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za dvířka...

Vitrína MORIS 2D2W nabízíme z LDTD lamina v dezénu dub artisan. Prostorný regál pro uložení vašich věcí do polic za dvířka nebo do praktických polic. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Masivní a stabilní nábytek ideální pro nadšence moderních řešení. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce MORIS bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Nábytek je opatřen úchyty a plastovýma nožkama. Kombinace dřeva s černými úchytkami působí elegantně, dodává interiéru jedinečný vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Hrany nábytku chrání PCV před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Dekor dub artisan
Šířka 96Nový produkt Nízká vitrína MORIS 2D2W můžete pořídit bez obtíží tady na našem webu v populární sekci vitríny! Máme pro vás další výrobky z této populární sekce za příznivou cenu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje vynikající výrobky. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Nízká vitrína MORIS 2D2W od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zrovna opravdu výhodně! Akční cena 7 544 Kč.