Kontejner 32P8

Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Kovový korpus má... více informací »
Kontejner 32P8
Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Kovový korpus má...

Pojízdný uzamykatelný kontejner je vhodným doplňkem do dětského pokoje k rostoucímu stolu Profi 3 nebo Junior. Kovový korpus má stříbrné provedení – shodné s uvedenými stoly. Kolečka Kontejner je vybaven 5-ti kolečky. Přední 2 nosná kolečka mají mechanickou brzdu – došlapem lze zablokovat pozici kontejneru. Páté kolečko je součástí spodní zásuvky z důvodu jejího bezpečného otevření v případě plného výsuvu. Zásuvky Horní zásuvka je standardně vybavena posuvným mini organizérem pro psací potřeby. Dolní zásuvka je standardně vybavena jednou mobilní přepážkou, k dispozici je 8 poloh. Další přepážky do dolní zásuvky se dají dokoupit. Sedací plocha Nosnost kontejneru je 80kg (myšleno pouze k sezení) a sedací plocha může být buď lamino – vzhled javor s ABS hranou (praktická varianta), nebo odlitá pěna s čalouněním (komfortní varianta) – viz varianty produktu.

Šířka 39
Výška 52
Kvalitní produkt Kontejner 32P8 můžete sehnat v pohodě tu na webu v oblíbené sekci kancelářské stoly! Nyní najdete podobné produkty z této populární kategorie za báječnou cenu.

Levný produkt Kontejner 32P8 od značky FORLIVING s.r.o. pořídíte nyní se slevou. Akční ceny od 6 256 Kč.