Otevřený regál 1D1S

Otevřený regál z lamina v designu kolekce Diesel. Regál s plnými dvířky, zásuvkou a 3 otevřenými policemi nabízíme v dezénu... více informací »
Otevřený regál  1D1S
4 021 Kč
Více informací »
Otevřený regál z lamina v designu kolekce Diesel. Regál s plnými dvířky, zásuvkou a 3 otevřenými policemi nabízíme v dezénu...

Otevřený regál z lamina v designu kolekce Diesel. Regál s plnými dvířky, zásuvkou a 3 otevřenými policemi nabízíme v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina chrání ABS. Úchyty a pojezdy zásuvek jsou kovové a plnovýsuvné.Regál vyrábíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpus) a o síle 16mm (police, čela dvířek a zásuvky). Dodáváme v demontu. Nábytek z kolekce Diesel doporučujeme do studentských pokojů menších rozměrů, zároveň vám však poskytne spoustu úložných prostorů. Regál kombinujte nejlépe s dalšími prvky z kolekce Diesel (viz související produkty).

Materiál Lamino
Výška 210,5
Super výrobek jde sehnat také na našem webu umístěný v rubrice knihovny. Najděte si nové zboží z této rubriky v bezva akci. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Otevřený regál 1D1S od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď za akční cenu! Aktuálně v akci za 4 021 Kč.