Regál AGNES 1D

Policový regál AGNES 1D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete ve 4 policích za plnými dveřmi. Vnitřní... více informací »
Regál AGNES 1D
5 333 Kč
Více informací »
Policový regál AGNES 1D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete ve 4 policích za plnými dveřmi. Vnitřní...

Policový regál AGNES 1D nabízíme v bílém odstínu. Úložný prostor naleznete ve 4 policích za plnými dveřmi. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Otevírání dveří si můžete zvolit při samotné montáži. Dodáváme v demontu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF.

Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Výška 200 Zcela unikátní výrobek Regál AGNES 1D lze pořídit mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii knihovny! Nyní získáte ještě další produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu.

Velmi žádaný výrobek Regál AGNES 1D od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady a teď skutečně levně! Teď za akční cenu 5 333 Kč.