Skříň s posuvnými dveřmi Y9

Prostornou šatní skříň York Y9 nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub granson. Šatní skříň má zrcadlové a 2 plné posuvné... více informací »
Skříň s posuvnými dveřmi  Y9
22 455 Kč
Více informací »
Prostornou šatní skříň York Y9 nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub granson. Šatní skříň má zrcadlové a 2 plné posuvné...

Prostornou šatní skříň York Y9 nabízíme z lamina a MDF v dezénu dub granson. Šatní skříň má zrcadlové a 2 plné posuvné dveře. Vnitřní vybavení si prohlédněte v montážním návodu. Doporučujeme přikoupení LED osvětlení s bílým podbarvením. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy York do celého vašeho domova. Dodáváme v demontu. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci York a vyskládejte si předsíň, obývací pokoj, ložnici či jídelnu dle vašich představ a možností. Korpusy a vrchní desky nábytku York mají sílu lamina a MDF 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 1mm. Vršky korpusu jsou z lamina o síle 22 mm. Nožky jsou plastové, sklo na předních plochách tvrzené. Další předností je bezúchytkový systém otvíraní dvířek a zásuvek s kvalitními GTV pojezdy.

Materiál Lamino-MDF
Výška 205,5 Tento neodolatelný výrobek Skříň s posuvnými dveřmi Y9 máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní získáte ostatní kusy z této známé rubriky za báječnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout prvotřídní zboží.

Tento levný výrobek Skříň s posuvnými dveřmi Y9 od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete získat u nás nyní téměř zdarma. Teď v akci 22 455 Kč.