Skříň ,

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera... více informací »
Skříň
5 660 Kč
Více informací »
Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera...

Představujeme vám luxusní sektorový nábytek v designu kombinující masivní prvky s výraznou reliéfní kresbou. Kolekce Cristalera je vhodná pro všechny, kteří touží po té nejvyšší kvalitě. Skříň je vyrobená z lamina s ABS hranami v barevném provedení bílého dřeva jasanu. Doporučujeme umístit do ložnice, předsíně či šatny. Jednodveřová skříň disponuje plnými dvířky, za nimiž se ukrývá věšáková tyč, a také jednu zásuvku ve spodní části. Čela dvířek i zásuvky jsou opatřena kovovými úchytkami. Použitý materiál je o síle 16 až 48 mm. Skříňka je k dispozici také v dalších barevných provedeních. Dodáváme v demontu. Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Podívejte se také na další nábytek z této kolekce Cristalera – viz související produkty níže.

Barva bílá
Materiál LaminoKvalitní a levný výrobek Skříň , můžete koupit mimo jiné tu umístěný v rubrice šatní skříně. Najděte si zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za super ceny. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky A to ještě není vše! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus Skříň , od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete sehnat nyní opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 5 660 Kč.