Toaletní stolek z masivu

Masiv - smrk. 6x zásuvka, (váha vršku 8,5 kg). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Toaletní stolek z masivu
14 307 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. 6x zásuvka, (váha vršku 8,5 kg). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Masiv – smrk. 6x zásuvka, (váha vršku 8,5 kg). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 20 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 45 cm – výška 117 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Materiál Masiv-Dřevo
Tento skvělý kousek Toaletní stolek z masivu seženete přímo tady u nás ve známé kategorii noční stolky! Připravili jsme pro vás zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje vynikající výrobky Náš sortiment je široký, u nás najdete další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní výrobek Toaletní stolek z masivu od známého výrobce FORLIVING s.r.o. získáte zde opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 14 307 Kč.