Zrcadlo v rámu, bronz se zlatou vintage dekorací

Zrcadlo v bronzovém rámu se zlatou vintage dekorací o šíři 60 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo v rámu
Zrcadlo v bronzovém rámu se zlatou vintage dekorací o šíři 60 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo v bronzovém rámu se zlatou vintage dekorací o šíři 60 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 41×51 cm až do 75×155 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva bronzová-Oranžová Tento velmi žádaný produkt Zrcadlo v rámu, bronz se zlatou vintage dekorací jde získat přímo tady a teď na našem webu v oblíbené sekci koupelnová zrcadla. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční výrobek Zrcadlo v rámu, bronz se zlatou vintage dekorací značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady za akční cenu. Cena již od 2 445 Kč.